Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu s týmto súhlasíte.
Rozumím
X
Naviac Vám budeme posielať novinky, akcie a zľavy.
Party začína u nás…
+421 911 448 556PO-PI 8:00-16:00
OBĽÚBENÉ PRIHLÁSENIE
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupný košík je prázdný

Balóny fóliové hviezdy, kruhy

BALÓNEK fóliový kruh oranžový

BALÓNIK fóliový kruh oranžový

č. 7118115

BALÓNIK fóliový kruh oranžový

Fóliový balónik v tvare kruhu v oranžovej farbe. Je ideálny ako darček pre oslávenca alebo napríklad ako súčasť balónikového buketu. Je vhodný k naplneniu héliom aj vzduchom.

Po nafúknutí héliom vydrží lietať až niekoľko dní.

Veľkosť: 46 cm

 

Dostupnosť: Skladom
Kód: 7118115
Cena: 2,11 €
Počet ks:
Pridať do obľúbených
Máš otázku?
Opýtaj sa kámoša.

tel: 0911 448 556 (PO – PIA 8-16)
Napísať správu

Oslavy a balóniky patria neodmysliteľne k sebe! Fóliový balónik je skvelý tip pre každú oslavu! Balónik je vyrobený z lesklej fólie, je vhodný pre plnenie vzduchom aj héliom a dá sa opakovane dofukovať.

Fóliový balónik je vybavený bezpečnostnou poistkou, takže pokiaľ ho budete nafukovať vzduchom, použite balónikovú pumpičku, slamku alebo dutú slamku (nie je súčasťou balenia).

Pri naplnení héliom vydržia fóliové balóniky lietať 4-10 dní v závislosti od ich veľkosti a okolitých podmienok.

 

NAFUKOVANIE BALÓNIKOV V PREDAJNI

Fóliové, ale aj iné balóniky si môžete zakúpiť, ale aj nechať nafúknuť na našej party predajni v Liptovskom Mikuláši. Balóniky možno kombinovať do tvaru balónovej kytice, tzv. buketu a umiestniť na ťažítko. Pri nafúknutí héliom získate výnimočnú priestorovú dekoráciu alebo originálny darček pre oslávenca, ktorý poteší..

 

TIP:

Pripravujete oslavu s balónikmi? Chcete, aby sa Vám balóniky efektne vznášali nad hlavou, ale nemáte možnosť prísť k nám do predajne a nechať si balóniky nafúknuť héliom? V tom prípade pre Vás máme hélium do balónikov pre domáce použitie - ovládanie je veľmi jednoduché!

 
 

 

MOJA PARTY, s.r.o.
Borbisova 414/8, 03101 Lipt. Mikuláš