X
Naviac Vám budeme posielať novinky, akcie a zľavy.
DOPRAVA NAD 115 € ZADARMO
Prihlásenie
X

VSTUP PRE REGISTROVANÝCH

E-mail alebo užívateľské meno:
Heslo:


Nákupný košík je prázdný

Svadobné balóniky

MojaParty Svadby Svadobné balóniky RUŽOVÁ sada "Til death do us party"
Akce
RUŽOVÁ sada

RUŽOVÁ sada "Til death do us party"

č. 60GV908

RUŽOVÁ sada "Til death do us party"

Táto vtipná balóniková sada bude nepriehľadnuteľnou súčasťou Vašej párty a zaručujeme Vám, že zároveň aj najfotografovanejšou. 

Sada obsahuje jeden jumbo obrovský ružový balón o priemere 95 cm a k tom ešte strapkovanú ozdobnú šnúrku v dĺžke 2m.  Šnúrka sa na balón zavesí, prípadne sa dá použiť aj samostatne ako strapkovaná girlanda.

V tejto sade sú dodávané strapce v rozloženom stave, a dajú sa jednoducho dotvoriť pomocou priloženej gumičky.

Dotvorenie jedného strapca trvá 5 sekúnd a v balení je ich cekom 9 ks. Strapce jednoducho navlieknete na priehľadnú šnúrku, ktorá je tiež v balení priložená. 

 

 

 

Dostupnosť: Skladom
Kód: 60GV908
Cena: 3,20
sleva ze 5,25 €
Počet ks:
Máš otázku?
Opýtaj sa kámoša.

tel: +421 233 059 278 Po–Pia: 9–16 h
Napísať správu
Jumbo balón se střapcovou girlandou

Jumbo balóny sú výnimočnou priestorovou dekoráciou. Metalické  odtiene majú lesklý, zamatovo dokonalý povrch, sú pevnejšie a menej tvárne. Balóniky môžete nafukovať vzduchom aj héliom.  Ak balóniky nafukujete vzduchom a vytvárate z nich priestorové viazané aranže, tak vydržia držať svoj tvar až niekoľko týždňov. Ak si sami netrúfate na balónikové dekorácie, môžete osloviť našich dekoratérov.

Pri nafukovaní héliom, balóniky lietajú, ale vznášajú sa len obmedzenú dobu. 

Čím je balónik väčší, tým vydrží dlhšie lietať. Doba lietania u klasických balónikov sa pohybuje od 10-12 hodín, v závislosti od klimatických podmienok. U jumbo balónov doporučujeme ich ošetriť pred nafúknutím špeciálnym gelom, ktorý predĺži dobu lietania na niekoľko dní. 

TIP - NAFUKOVANIE BALÓNIKOV HÉLIOM U VÁS DOMA
Pripravujete oslavu s balónikmi? Chceli by ste, aby sa Vám efektne vznášali nad hlavou, a nemáte možnosť ísť si ich dať nafúknuť héliom do predajne? V tomto prípade tu máme pre Vás hélium do balónikov na domáce použitie - ovládanie je veľmi jednoduché!

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9