Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu s týmto súhlasíte.
Rozumím
X
Naviac Vám budeme posielať novinky, akcie a zľavy.
DOPRAVA NAD 80 € ZADARMO
OBĽÚBENÉ PRIHLÁSENIE
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupný košík je prázdný

VYSTREĽOVACIE KONFETY

MojaParty KOSTÝMY & ZÁBAVA VYSTREĽOVACIE KONFETY Konfety vystreľovacie zlaté 60cm
Konfety vystreľovacie zlaté 60cm

Konfety vystreľovacie zlaté 60cm

č. 55TUKM60019

Konfety vystreľovacie lesklé

zlatý dážď trblietavých konfiet

60cm

Dostupnosť: Skladom
Kód: 55TUKM60019
Cena: 3,59
Počet ks:
Pridať do obľúbených
Máš otázku?
Opýtaj sa kámoša.

tel: +420 773 670 704 (PO-PIA 9-20)
Napísať správu

Tradičné ozdobné konfety a serpentýny pre Vašu oslavu...

Urobte si konfetovú párty! Lesklé fóliové alebo papierové konfety patria na každú poriadnú párty. Fóliové konfety sú veľmi efektnou stolovou dekoráciou, ktorá sa viaže k téme a štýlu párty. Konfety v tvare srdiečok nemôžu chýbať pri vytváraní romantickej svadobnej scenérie. Konfety ako balóniky, hviezdičky a ostatné veselé párty motívy skvele ozdobia narodeninový stôl. Papierovými serpentýnami a konfetami môžete pokryť tanečný parket. Konfety sa hodia aj na vyhadzovanie z balkónov na maturitných plesoch. Konfetami môžete zasypať nielen oslávencov ale aj svadobný pár. Pre veľký efekt použite vystreľovacie konfetové tubusy. Konfetový dážď je výborný nápad na plesy, karnevaly, stužkové a rôzne záverečné defilé. Pri kolaudácií pri slávnostnom strihaní pásky nemusíte len búchať šampanským, ale môžete vystreliť zlatý, strieborný alebo pestrofarebný konfetový dážď, ktorý Vám bude pomaly padať k nohám. 

 

Pracovať s vystreľovacími konfetami je jednoduché. Konfetový tubus namierite šikmo hore nad hlavy hostí a pootočíte podľa šípiek v dolnej časti balení. Dosah doletu je 5-10 m. 

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9