X
Naviac Vám budeme posielať novinky, akcie a zľavy.
DOPRAVA NAD 115 € ZADARMO
Prihlásenie
X

VSTUP PRE REGISTROVANÝCH

E-mail alebo užívateľské meno:
Heslo:


Nákupný košík je prázdný

Konfety vystreľovacie

MojaParty Dekorácie a stolovanie Konfety a serpentýny Konfety vystreľovacie VYSTREĽOVACIE konfety Elegant Lush Blush 28cm
VYSTREĽOVACIE konfety Elegant Lush Blush 28cm

VYSTREĽOVACIE konfety Elegant Lush Blush 28cm

Je mnoho krásnych okamihov, ktoré môžete ešte viac skrášliť týmito vystreľovacími konfetami Elegant Lush Blush.

Konfetový kanón obsahuje krásne serpentíny z ružového zlata.

Vytvorí krásny farebný dážď blýskavých konfiet.

Dĺžka konfetového dela: 28 cm
 

Dostupnosť: Skladom
Kód: 5067026
Cena: 4,93
Počet ks:
Máš otázku?
Opýtaj sa kámoša.

tel: +421 233 059 278 Po–Pia: 9–16 h
Napísať správu

Tradičné ozdobné konfety a serpentíny pre Vašu oslavu ...

Urobte si konfetový žúr. Lesklé fóliové alebo papierové konfety patria na každú poriadnu párty. Fóliové konfety sú veľmi efektnou stolovou dekoráciou, ktorá sa viaže k téme a štýlu párty. Konfety v tvare srdiečok zase nesmú chýbať pri vytváraní romantickej svadobnej scenérie. Konfety ako balóniky, hviezdičky i ostatné veselé párty motívy skvele ozdobia narodeninový stôl. Papierovými serpentínami a konfetami môžeme pokryť tiež tanečný parket. Konfety sa hodia aj na pohadzovanie z balkónov na maturitných plesoch, konfetami môžete zasypať nielen oslávenca ale aj svadobný pár. Pre veľký efekt využite vystreľovacie konfetové tubusy. Konfetový dážď je výborný nápad pre plesy, svadby, stužkovanie a rôzne záverečné defilé. Pri kolaudácii nemusíte pri slávnostnom prestrihnutí pásky len búchať šampanským, ale vystrelíte dúhový dážď konfiet, ktorý vám bude zvoľna padať k nohám.


Návod na použitie: Opatrne odstráňte z tuby plastovú fóliu. Tubu držte pevne v oboch rukách a nasmerujte koniec tuby na miesto, kam chcete konfety vystreliť. Uistite sa, že nemierite priamo na ľudí, zvieratá ani objekty. Počas streľby nezakrývajte koniec tuby rukou ani inou časťou tela. Otočte spodnou časťou tuby proti smeru hodinových ručičiek (podľa vyznačených šípok). Konfety vystrelia.

Vhodné pre použitie vo vnútornom i vonkajšom prostredí. Pre dokonalý efekt zabezpečte dostatočnú výškovú vzdialenosť 5-8 metrov.

Upozornenie: Produkt obsahuje stlačený vzduch, ktorý môže spôsobiť zvýšenú hlučnosť. Preto nepoužívajte v blízkosti tváre kvôli riziku poškodenia sluchu.

Nevhodné pre deti do 14 rokov. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a nehádžte produkt do ohňa, ani po použití. Tubu neotvárajte násilím.
 

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9