Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu s týmto súhlasíte.
Rozumím
X
Naviac Vám budeme posielať novinky, akcie a zľavy.
Party začína u nás…
+421 911 448 556PO-PI 8:00-16:00
OBĽÚBENÉ PRIHLÁSENIE
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupný košík je prázdný

Balóniky fóliové tematické

MojaParty BALÓNIKY & HELIUM NAFUKOVACIE BALÓNY Balóniky fóliové tematické BALÓN FÓLIOVÝ Šikovný lišiak 33"
BALÓN FÓLIOVÝ Chytrý lišák 33

BALÓN FÓLIOVÝ Šikovný lišiak 33"

č. 1223436

BALÓN FÓLIOVÝ Šikovný lišiak

Tematický balónik, ktorý skvele doplní party v štýle "Lesný svet". Chcete, aby Váš balónik lietal? Nafúknite ho héliom.Balóniky môžete nafúknuť héliovým setom pre domáce použitie alebo odporúčame navštíviť našu party prevádzku v Liptovskom Mikuláši.

Veľkosť: 84 cm

 

 

Dostupnosť: Skladom
Kód: 1223436
Cena: 7,27 €
Počet ks:
Pridať do obľúbených
Máš otázku?
Opýtaj sa kámoša.

tel: 0911 448 556 (PO – PIA 8-16)
Napísať správu

Oslavy a balóniky patria neodmysliteľne k sebe! Skvelý tip pre každú tematickú party! Balónik je vyrobený z lesklej fólie, je vhodný pre plnenie vzduchom aj héliom a dá sa opakovane dofukovať. Balónik je vybavený bezpečnostnou poistkou, takže pokiaľ ho budete nafukovať vzduchom, použite balónikovú pumpičku, slamku alebo dutú slamku (nie je súčasťou balenia). Pri naplnení héliom vydržia fóliové balóniky lietať 4-10 dní v závislosti od ich veľkosti a okolitých podmienok. Fóliové, ale aj iné balóniky si môžete zakúpiť, ale aj nechať nafúknuť na našej party predajni v Liptovskom Mikuláši.

 

TIP - NAFUKOVANIE BALÓNIKOV HÉLIOM

Pripravujete oslavu s balónikmi? Chcete, aby sa Vám balóniky efektne vznášali nad hlavou, ale nemáte možnosť prísť k nám do predajne a nechať si balóniky nafúknuť héliom? V tom prípade pre Vás máme hélium do balónikov pre domáce použitie - ovládanie je veľmi jednoduché!

 

 

MOJA PARTY, s.r.o.
Borbisova 414/8, 03101 Lipt. Mikuláš