X
Naviac Vám budeme posielať novinky, akcie a zľavy.
DOPRAVA NAD 115 € ZADARMO
Prihlásenie
X

VSTUP PRE REGISTROVANÝCH

E-mail alebo užívateľské meno:
Heslo:


Nákupný košík je prázdný

Balóniky fóliové tematické

MojaParty Balóniky a hélium Nafukovacie balóny Balóniky fóliové tematické BALÓN JUMBO FÓLIOVÝ Oh baby modrý se zlatom 76x71 cm
Akce
Multi balón Oh baby modrý so zlatom 76x71 cm

BALÓN JUMBO FÓLIOVÝ Oh baby modrý se zlatom 76x71 cm

Fóliový multibalónik v modrej farbe so zlatým nápisom Oh Baby

Veľký zlatý nápis nie je vytlačený, ale je pripevnený k vonkajšej strane balónika, a tým vytvára veľmi pôsobivý 3D efekt.

Balónik je krásna dekorácia na oslavu narodenín, krstu chlapčeka, oslavy narodenia chlapčeka, tématickej párty baby shower alebo detskej párty Oh baby boy.

Veľkosť: 76 cm x 71 cm

Balónik doporučujeme nafúknuť héliom, vydrží sa vznášať niekoľko dní. 

 

Dostupnosť: Skladom
Kód: 303973401
Cena: 5,81
sleva ze 13,31 €
Počet ks:
Máš otázku?
Opýtaj sa kámoša.

tel: +421 233 059 278 Po–Pia: 9–16 h
Napísať správu

Oslavy a balóniky patria neodmysliteľne k sebe! Skvelý tip pre každú narodeninovú alebo inú tématickú párty! Balónik je vyrobený z lesklej fólie, je vhodný na plnenie vzduchom ako aj héliom, a dá sa opakovane dofukovať. Fóliový balónik je vybavený bezpečnostnou poistkou, preto ak ho budete nafukovať vzduchom, použite pumpičku na balóniky alebo dutú slamku (nie sú súčasťou balenia).  Po naplnení héliom vydržia lietať fóliové balóniky 4-10 dní v závislosti na ich veľkosti a okolitých podmienkach. 

 

TIP - NAFUKOVANIE BALÓNIKOV HÉLIOM U VÁS DOMA
Pripravujete oslavu s balónikmi? Chceli by ste, aby sa Vám balóniky efektne vznášali nad hlavou, a nemáte možnosť ísť si ich nafúknuť héliom do predajne? V tom prípade tu máme pre Vás hélium do balónikov na domáce použitie - ovládanie je veľmi jednoduché!

 

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9