X
Naviac Vám budeme posielať novinky, akcie a zľavy.
DOPRAVA NAD 115 € ZADARMO
Prihlásenie
X

VSTUP PRE REGISTROVANÝCH

E-mail alebo užívateľské meno:
Heslo:


Nákupný košík je prázdný

Balóniky fóliové tematické

BALÓNIK fóliový Jeleň 80x105cm

BALÓNIK fóliový Jeleň 80x105cm

Fóliový balónik v tvare Jeleňa je ideálny doplnok na vianočnú detskú besiedku, vianočnú párty alebo zimnú dekoráciu detskej izby.

Veľkosť: 80 x 105 cm

Dostupnosť: Skladom
Kód: 55FB118
Cena: 3,20
Počet ks:
Máš otázku?
Opýtaj sa kámoša.

tel: +421 233 059 278 Po–Pia: 9–16 h
Napísať správu

Oslavy a balóniky patria vždy k sebe. Skvelý tip pre každú zimnú a vianočnú párty. Balónik je vyrobený z lesklej fólie, je vhodný pre plnenie vzduchom aj héliom a dá sa opakovane dofukovať. Fóliový balónik je vybavený bezpečnostnou poistkou, takže pokiaľ ho budete nafukovať vzduchom, použite balónikovú pumpičku alebo dutú slamku (nie je súčasťou balenia). Pri naplnení héliom vydržia fóliové balóniky lietať 4-10 dní v závislosti od ich veľkosti a okolitých podmienkach.

TIP - NAFUKOVANIE BALÓNIKOV HÉLIOM

Pripravujete oslavu s balónikmi? Chcete, aby sa Vám balóniky efektne vznášali nad hlavou? V tom prípade pre Vás máme hélium do balónikov na domáce použitie - ovládanie je veľmi jednoduché!

 

Na dekoračné účely, nie je hračka, nevhodné pre deti do 3 rokov. Chráňte pred ohňom.

Pri použití je nutná prítomnosť a dohlaď dospelej osoby. Môže obsahovať malé častice, ktoré je možné prehltnúť a spôsobiť udusenie. Nepoužívajte v blízkosti ele. vedenia alebo za búrky. Určené pre nafúknutie vzduchom alebo héliom. Viac informácií na www.mojaparty.sk

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9