X
Naviac Vám budeme posielať novinky, akcie a zľavy.
DOPRAVA NAD 115 € ZADARMO
Prihlásenie
X

VSTUP PRE REGISTROVANÝCH

E-mail alebo užívateľské meno:
Heslo:


Nákupný košík je prázdný

Balóniky narodeninové

MojaParty Balóniky a hélium Nafukovacie balóny Balóniky narodeninové BALÓNIKY latexové HB 30 Elegant True Blue 30cm 12ks
BALÓNIKY latexové HB 30 Elegant True Blue 30cm 12ks

BALÓNIKY latexové HB 30 Elegant True Blue 30cm 12ks

Balóniky latexové Elegant True Blue v tmavo modrej a zlatej farbe.

Modré latexové balóniky sú z jednej polovice so zlatými bodkami a potlačou "Happy 30th". Druhá polovica je celá modrá. Zlaté balóniky sú jednofarebné.

S touto balónikovou kyticou bude oslava vašich 30. narodenín jedinečná. Odporúčame nafúknuť héliom.

Veľkosť: 30 cm

Balenie: 12 kusov

Dostupnosť: Skladom
Kód: 5066630
Cena: 6,62
Počet ks:
Máš otázku?
Opýtaj sa kámoša.

tel: +421 233 059 278 Po–Pia: 9–16 h
Napísať správu

Dekoračné latexové balóniky s potlačou tematicky doplnia každú narodeninovú oslavu. Na trh dodávame len kvalitné balónikové potlače. Vzhľadom k vysokej kvalite potlače je na balóniku obrázok jasne zreteľný aj po nafúknutí.

Transparentné balóniky sú po nafúknuté priehľadné. V priestore pôsobia veľmi elegantne a dekoratívne. Každý latexový balónik z našej ponuky od veľkosti 10 "(26cm), môžete nafukovať ako vzduchom, tak héliom. Ak balóniky nafukujete vzduchom a vytvárate z nich priestorové viazané aranže, vydrží držať svoj tvar až niekoľko týždňov.

Pri nafúknutie héliom, balóniky lietajú, ale vznášajú sa len obmedzenú dobu.

Čím je balónik väčší, tým vydrží lietať dlhšie. Doba lietania sa pohybuje od 10-12 hodín, v závislosti na klimatických podmienkach. Preto balóniky z latexu odporúčame fúkať héliom až v deň oslavy.

TIP

Nie ste z Prahy alebo nemáte možnosť prísť k nám a nechať si balóniky nafúknuť héliom? A napriek tomu chcete, aby sa Vám balóniky efektne vznášali nad hlavou? V tom prípade pre Vás máme hélium do balónikov pre domáce použitie - ovládanie je veľmi jednoduché!

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9