Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu s týmto súhlasíte.
Rozumím
X
Naviac Vám budeme posielať novinky, akcie a zľavy.
Party začína u nás…
OBĽÚBENÉ PRIHLÁSENIE
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupný košík je prázdný

BALÓNIKY SEMPERTEX latexové

MojaParty BALÓNIKY & HELIUM NAFUKOVACIE BALÓNY BALÓNIKY SEMPERTEX BALÓNIKY SEMPERTEX latexové BALÓNIKY SEMPERTEX - aquamarine 30 cm 50ks
Dočasne na mojaparty.sk neprijímame objednávky. Objednávať môžete na mojeparty.cz. Ďakujeme za pochopenie.
Novinka
BALÓNKY PASTELOVÉ aquamarine 30cm 50ks

BALÓNIKY SEMPERTEX - aquamarine 30 cm 50ks

č. 75R12037-50

BALÓNIKY PASTELOVÉ aquamarine 30 cm

Vysoko kvalitné značkové balóniky Sempertex, vhodné pre profesionálnych dekoratérov. Je ich možné nafukovať vzduchom i héliom.

Farba: aquamarine.

Počet: 50 ks.

Veľkosť: 30 cm.

Balóny Sempertex sú vyrobené zo 100% prírodného latexu, a preto sú biologicky rozložiteľné.

Dostupnosť: Skladom
Kód: 75R12037-50
Cena: 6,84
Počet ks:
Pridať do obľúbených
Máš otázku?
Opýtaj sa kámoša.

tel: +420 773 670 704 (PO-PIA 9-20)
Napísať správu

Dočkali sme sa! Stali sme sa výhradným distribútorom svetovej značky Sempertex - balónikov pre balónových dekoratérov. Táto špičková a celosvetovo uznávaná značka balónikov poteší aj balónových profesionálov. Najstarší svetový výrobca vyrába tie najkvalitnejšie a najtrendovejšie balóniky určené najmä pre balónové dekorácie. Špeciálne balóniky dodávame v niekoľkých veľkostiach a trendových farbách.

Ak chcete, aby Vám dekorácie z balónikov vydržali a staviate najmä na módne farebné odtiene, balóniky Sempertex sú zárukou tej najvyššej kvality.

Špeciálne balóny sú dodávané v niekoľkých veľkostiach - od menších 5" pre štandardné latexové balóny 11-12" až po obrie jumbá 36".

Sme radi, že môžeme novo ponúknuť nový program plný veľkolepých farebných odtieňov a špičkovej textúry, ktorý ocenia priaznivci jedinečného dizajnu a kvality.

Pastelové balóniky z prírodného latexu, zastupujú farebnú paletu trendových odtieňov. Každý latexový balónik z našej ponuky od veľkosti 10" (26cm), môžete nafukovať ako vzduchom, tak héliom. Ak balóniky nafukujete vzduchom a vytvárate z nich priestorové viazané aranžé, vydržia držať svoj tvar až niekoľko týždňov.

Pri nafúknutí héliom, balóniky lietajú, ale vznášajú sa len obmedzenú dobu.

Čím je balónik väčší, tým vydrží lietať dlhšie. Doba lietania sa pohybuje od 10-12 hodín, v závislosti na klimatických podmienkach. Preto balóniky z latexu odporúčame fúkať héliom až v deň oslavy.

Balóniky Vám radi nafúkneme héliom priamo na našej predajni v Liptovskom Mikuláši.

 

TIP

Nie ste z Liptovského Mikuláša alebo nemáte možnosť prísť k nám a nechať si balóniky nafúknuť héliom? A napriek tomu chcete, aby sa Vám balóniky efektne vznášali nad hlavou? V tom prípade pre Vás máme hélium do balónikov pre domáce použitie - ovládanie je veľmi jednoduché!

 

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9