X
Naviac Vám budeme posielať novinky, akcie a zľavy.
DOPRAVA NAD 115 € ZADARMO
Prihlásenie
X

VSTUP PRE REGISTROVANÝCH

E-mail alebo užívateľské meno:
Heslo:


Nákupný košík je prázdný

Mini balóniky dekoračné 12cm

MojaParty Balóniky a hélium Nafukovacie balóny Mini balóniky dekoračné 12cm Balóniky latexové metalické červené 12 cm 100 ks
BALÓNKY latexové metalické červené 12cm 100ks

Balóniky latexové metalické červené 12 cm 100 ks

Balóniky sú dôležitou súčasťou všetkých večierkov a osláv a ich kombinácie sú nekonečné. Vyzdobte s nimi aj vašu párty.

Veľkosť: 12 cm
Balenie: 100 ks
Farba: červená
Nafukovanie: vzduchom, héliom

Dostupnosť: Skladom
Kód: 55SB5M007J
Cena: 6,37
Počet ks:
Máš otázku?
Opýtaj sa kámoša.

tel: +421 233 059 278 Po–Pia: 9–16 h
Napísať správu

Pre dekoratívne účely, nie je to hračka, nevhodné pre deti do 3 rokov. Deti do 8 rokov sa môžu udusiť prasknutými či nenafúknutými balónikmi. Nutný dohľad dospelých. Nenafúknuté balóniky držte mimo dosah detí, prasknuté ihneď vyhoďte. Určené na nafukovanie vzduchom alebo héliom. Vyrobené z prírodného latexu.

Latexové metalické balóniky sú luxusnejšou alternatívou latexových balónikov. Majú lesklý zamatovo dokonalý povrch, sú pevnejšie a menej tvárne. Každý latexový balónik z našej ponuku od veľkosti 10" (26cm), môžete nafukovať vzduchom aj héliom. Ak balóniky nafukujete vzduchom a vytvárate z nich priestorovo viazané aranžmány, vydržia držať svoj tvar až niekoľko týždňov.

Pri nafúknutí héliom balóny lietajú, ale vznášajú sa len obmedzenú dobu. Čím je balónik väčší, tým vydrží lietať dlhšie. Doba lietania sa pohybuje od 10-12 hodín, v závislosti od klimatických podmienok. Z toho dôvodu odporúčame fúkať héliom až v deň oslavy.

Tip – nafukovanie balónikov héliom u vás doma

Pripravuje oslavu s balónikmi? Chcete, aby sa vám efektne vznášali nad hlavou? V tom prípade tu máme pre vás hélium do balónikov na domáce použitie – ovládanie je veľmi jednoduché!

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9